09-09-2022

Opgeleverde opdrachten in de vakantieperiode

Natuurlijk was het een schitterende zomer en natuurlijk hebben ook wij genoten van onze vakanties. Maar ondertussen zijn we óók doorgegaan met waar we goed in zijn!

signing New York Pizza

Als bewijs van onze ijver, presenteren we een fraaie fotocollage van door ons opgeleverde opdrachten. Je herkent ongetwijfeld een aantal namen die vaker voorbijkomen in onze communicatie. We hebben in de zomerperiode verschillende gave vormen van signing ontwikkeld, geproduceerd en geïnstalleerd voor horeca, retail, opvang en makelaardij.

Voetbalstadion

Daarnaast plaatsten we een groot LED-scherm en een aantal reclameborden, waar geïnteresseerden hun boodschap kunnen communiceren. Onder andere in een voetbalstadion!

signing Gemiva

Inspireren deze foto’s jou en wil je weten wat wij voor jouw signing kunnen betekenen? Neem dan contact met ons op.